Odpowiedzialnośc za treść strony

STEGO Elektrotechnik GmbH
Kolpingstraße 21
74523 Schwäbisch Hall
Deutschland

Phone +49 (0)791 95058-0
Fax      +49 (0)791 95058-45
E-Mail info@stego.de

Registration: Amtsgericht Stuttgart, HRB 571579

VAT Number: DE224416201
DUNS- / D&B-No.: 33 164 2335

Dyrektor generalny

Dipl.-Ingenieur (FH), Elmar Mangold
Mikhail Volkov

Warunki użytkowania

Copyright

Wszelkie prawa zastrzeżone. Użyte logo, logo firm, fotografie i wzory nie mogą być wykorzystywane do własnych celów. Są one bez ograniczeń objęte prawami autorskimi, własności ilustracji i prawami ochrony marki, należącymi do odpowiednich właścicieli lub źródeł.

Wykluczenie odpowiedzialności

Zawartość naszych stron internetowych została dobrana bardzo starannie. Całkowite wykluczenie błędów lub niewłaściwych informacji jest jednak niemożliwe. Mimo regularnej kontroli i aktualizacji zawartości STEGO Elektrotechnik GmbH ani nie przejmuje odpowiedzialności, ani nie udziela gwarancji odnośnie do aktualności, prawidłowości kompletności informacji. Będziemy wdzięczni za wskazówki o ewentualnych błędnych informacjach.

Ograniczenie odpowiedzialności

STEGO Elektrotechnik GmbH zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdej chwili niezapowiedzianych poprawek, zmian lub uzupełnień zawartości lub szaty graficznej stron internetowych. Pobierane kart danych lub plików następuje na własną odpowiedzialność. STEGO Elektrotechnik GmbH nie przejmuje jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody, spowodowane pośrednio lub bezpośrednio przez pobieranie lub korzystanie z pobranych plików.

Poufność danych

Dane, przekazywane wraz z prośbą o przesłanie materiałów informacyjnych lub katalogów produktów, są traktowane przez nas ściśle poufnie oraz zapamiętywane i przetwarzane w celu przesłania wymaganych dokumentów.

Odsyłacze do innych stron internetowych

Oświadczamy z naciskiem, że nie mamy i nie możemy mieć wpływu na treść i szatę graficzną innych stron, do których odsyłamy przez hiperłącza na naszej stronie. STEGO Elektrotechnik GmbH z naciskiem odcina się od treści wszystkich stron internetowych, które można osiągnąć przez odsyłacze z naszej strony. Wyklucza się jakąkolwiek odpowiedzialność za treść takich stron.

Informacje ogólne

Odwiedzanie naszych stron internetowych jest równoznaczne z wiążącym zaakceptowaniem powyższych warunków.

TYPO3-Programming and TYPO3-Hosting

cron IT GmbH - www.cron.eu
D-74564 Schwäbisch Hall
Tel: +49 (0) 7907/942 96-0

E-Mail: info@cron.eu